Košík 0

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Pokud potřebujete potisknout trička, mikiny, tašky nebo vytvořit placky, doporučujeme Tisknemenatrička.cz . Tato společnost se nám stará o potisk veškerého textilu i výrobu placek.

Služby:

Poradíme si s grafikou
Máte nápad na potisk nebo logo, které si přejete natisknout? Není problém, poradíme si s grafickou přípravou, aby vyhovovala Vám i potřebám tisku.

Kvalitní potisk textilu sítotiskem
Nabízíme potisk triček, mikin a ostatních textilních produktů sítotiskem. Vybrat si můžete z nabídky tří největších výrobců reklamního textilu u nás. Do šesti pracovních dnů od objednávky dostanete hotový kvalitní produkt za dobrou cenu. A proč vlastně sítotisk? Je to jednoduché – sítotisk je stále nejkvalitnější a nejlevnější způsob potisku textilu, tak proč tisknout jinak..

Tašky a placky
Hodně žádané jsou také igelitové i bavlněné tašky s potiskem a placky s uzavíracím špendlíkem. Je to levný a ideální reklamní předmět.

VÍTÁME VÁS

Trikovník přináší možnost pořídit si nové, neokoukané a navíc zábavné tričko, tašku nebo placku. Motivy volíme pečlivě, abychom pokryli široké spektrum vkusu zákazníků.

Podívejte se na náš BLOG , najdete tam zajímavosti a novinky.

Děkujeme za Váši přízeň, vážíme si jí!

KONTAKT

Kamenná prodejna:
Třebovská 46
562 03, Ústí nad Orlicí

Zavolejte nám:
+420 777 596 220

Napište nám e-mail:
info@trikovnik.cz

trikovnik_7_08
Doprava ZDARMA
od 1000 Kč
trikovnik_7_03
Do 3. pracovních dnů u vás
od odeslání objednávky
trikovnik_7_05
Vytvoření vlastního trička
dle vašeho motivu